Tysk flagga
English
Swedish
Halmstad sett från ovan

Personal på kommunikationsavdelningen

Personal På Kommunikationsavdelningen

Kommunikationsavdelningen är en stödfunktion inom Destination Halmstad.

 

Sarah S Johansson


Sarah Forss
Chef kommunikation
Mobil: 070-234 35 29
E-post: sarah.forss@halmstad.se



Johan F Lundberg


Erica Lundberg
Administratör
Mobil: 070-204 42 83
E-post: erica.lundberg@halmstad.se



Lisa Berggren


Lisa Berggren
Kommunikatör
Mobil: 073-387 77 43
E-post: lisa.berggren@halmstad.se



Lisa Berggren


Johan Larsson Jufvas
Projektledare relationer och omvärld
Mobil: 073-049 35 01
E-post: johan.larsson.jufvas@halmstad.se



Lisa Berggren


Henrik Assarsson
Kommunikatör
E-post: henrik.assarsson@halmstad.se



Lisa Berggren


Lasse Partanen
Kommunikatör
Mobil: 070-844 56 41
E-post: lasse.partanen@halmstad.se